Klipy i teczki

Teczki firmowe, reklamowe, ofertówki to jeden z bardziej istotnych produktów niezbędny w większości firm. Doskonale sprawdza się jako nadrzędzie do sortowania i przechowywania dokumentów jak również jest ważnym elementem promocji i reklamy oraz sposobem okazania renomy firmy. Przekazanie oferty handlowej, materiałów promocyjnych potencjalnym kontrahentom w teczce oprawionej w ciekawą grafikę, logo prezentuje się dużo lepiej i zarazem podnosi prestiż firmy. 

Wykonane są na bazie folii standard, classic i lux – spieniane lub skóropodobne. Na każdą wykonaną na indywidualne zamówienie partię teczek i klipów można wykonać nadruk metodą sitodruku, druku offsetowego, tampodruku, złocenie na gorąco lub tłoczenie według wzoru klienta.

- teczki na akta osobowe ( TAO 1) wyposażone są w cztery zapinki i przekładki tekturowe z nadrukowanymi rubrykami, dodatkowe wyposażone w ring który pozwala na szybki dostęp do dokumentów.

- teczki dyplomowe A4 wyposażone są w pasek utrzymujący kartę dyplomu

- teczki menedżerskie formatu A4 i A5 (TM) – doskonałe do notowania i przechowywania dokumentów, wyposażone w notes (pod klipem), 5 obwolut na ringu, notes do zapisów oraz szereg kieszonek na luźne dokumenty. Całość zamykana klapką z rzepem.

- teczki Menu – standardowo wyposażone w 6 obwolut z grubej wysoko-przeźroczystej folii PCV z możliwością indywidualnego dostosowania ilości obwolut.

- teczki z ringiem, teczki skoroszytowe w oprawie twardej (tektura w środku) z wąsami i kieszonkami na luźne dokumenty.

Klipy (clipboardy) to bardzo pomocne i zarazem wygodne narzędzie ułatwiające pracę podczas różnych narad, szkoleń, prezentacji itp. w zasadzie niezastąpiony w pracy biurowej czy też w terenie bez względu na branżę. Wyposażone w bardzo mocno trzymające, tradycyjne klipy, uchwyt na długopis oraz umieszczoną na wewnętrznej stronie okładki kieszonkę na luźne dokumenty stają się nieodzownym atrybutem każdego pracownika.

Produkowane przez nas klipy w formacie A4 i A5 wykonywane są wysokiej jakości foli PCV, co w połączeniu z dbałością choćby o najdrobniejszy detal daje finalnie praktycznie niezniszczalny produkt. Clipboardy oprócz funkcjonalności do doskonałe narzędzie marketingowe. Na każdym produkowanym przez nas klipie może być umieszczone logo firmy, dowolna kolorystyka lub grafika jak również materiały czy teksty reklamowe, które w znacznym stopniu zadbają o rozpowszechnianie świadomości marki i wizerunku Twojej firmy.

Jesteśmy w stanie wykonać większość nietypowych zamówień dopasowując się do gustów i potrzeb klienta.