Segregatory

Segregatory biurowe to podstawowy produkt będący na wyposażeniu każdej firmy bez względu na jej wielkość. Mnogość otaczających nas dokumentów oraz chęć ich posortowania w łatwy do odnalezienia sposób sprawia, że nie da się bez nich funkcjonować. Lecz nie każdy segregator musi wyglądać podobnie - zaprojektujemy i wykonamy Twój firmowy segregator. Poprzez możliwość zamieszczenia loga, grafik i bogatej gamie kolorów stanie się on dodatkowo wizytówką i promocją firmy.

Produkowane przez nas segregatory reklamowe wykonane są na bazie folii z PCV (standard, classic spieniana) i tektury o grubość 2-3 mm z możliwością umieszczenia za zewnętrznych stronach materiałów promocyjnych, graficznych oraz nadruków metodą sitodruku, druku offsetowego, tampodruku w pełnej gamie kolorów (wg Pantone), złocenia na gorąco oraz tłoczenia według wzoru klienta.

Standardowo segregatory są produkowane w formacie A4, A5 i B6 przy grubości grzbietu 25-70 mm, posiadają mechanizmy ringowe 2 lub 4 szczękowe o kształcie litery „D” lub okrągłe „R” i mechanizm dźwigniowy. W ofercie posiadamy segregatory prezentacyjne z podstawką, które po rozłożeniu służą do prezentacji wszelkiego rodzaju materiałów.

Możemy również wykonać dowolny segregator dostosowany do potrzeb i gustów potencjalnego klienta.