O nas

O nas

Firma Cezab

CEZAB to rodzinna firma założona w Tychach w 1989 roku. Podstawowym profilem działalności jest branża biurowo - szkolna i reklamowa, a w szczególności produkcja okładek i etui na książki, zeszyty, dokumenty, karty bankowe jak również segregatorów i różnego rodzaju teczek firmowych. Od samego początku działalności oferowaliśmy wysokiej jakości produkty dostosowane indywidualnych potrzeb naszych klientów zawsze dbając o najmniejsze detale, co sprawiło że obecnie firma ma silną oraz stabilną pozycję w swojej branży.

Podstawowym materiałem wykorzystywanym w naszej produkcji jest folia PVC w którą zaopatrujemy się zarówno na rynku krajowym jak i za granicą, jednakże zawsze kierując się przy wyborze gwarancją najwyższej jakości produktu.

Głównym czynnikiem prowadzącym do sukcesy firmy jest wyklarowany prze lata doświadczeń zespół kompetentnych pracowników, można by rzec fachowców w swojej branży, zawsze otwartych na potrzeby klienta co umożliwia realizację nawet najbardziej niestandardowych zamówień zachowując przy tym wysoki poziom produktu końcowego.

CEZAB to również ciągle rozwijający się nowoczesny i specjalistyczny park maszynowy, który daje gwarancję, że oferowane przez nas produkty niczym nie odbiegają od światowych standardów, a wręcz powoduje że samie je wyznaczamy.

Zawsze skupiamy się na najmniejszych szczegółach naszych wyrobów co daje nam pewność iż sprostamy nawet najbardziej wybrednym gustom naszych potencjalnych kontrahentów.

Dzięki wieloletniej działalności i szerokiej ofercie własnych produktów mamy dobrze rozwinięty dział handlowy oraz dział transportu, co gwarantuje że zamówione u nas wyroby zawsze trafią na czas pod wskazy adres.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.